Dołącz do e-Izby
Polski / English

Digital Economy Catalog

Gdzie szukać rzetelnych firm, które pomogą nam zbudować i prowadzić biznes on-line? Którzy przedsiębiorcy e-commerce mają odpowiednie narzędzia, by nasza działalność w sieci była prowadzona zgodnie z najwyższymi standardami? To tylko niektóre z pytań, jakie zadają sobie zarówno przedsiębiorcy zainteresowani otwarciem działalności w branży e-commerce, jak i instytucje publiczne, które szukają informacji o branży

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, podjęliśmy decyzję o przygotowaniu i wydaniu katalogu  firm i usług e-commerce oferowanych przez firmy zrzeszone w Izbie Gospodarki Elektronicznej „Digital Economy Catalog”.

Cyfrowy_Katalog_Firm_okładka (3).jpg

Nie uda się to bez Państwa pomocy. W katalogu, który trafi do biznesu, ministerstw oraz będzie szeroko dystrybuowany w mediach, chcielibyśmy zamieścić krótką informację o wszystkich naszych firmach członkowskich i oferowanych przez Państwa usługach. Informacja, która pojawi się o Państwa biznesie w katalogu, ma być Państwa wizytówką zarówno sprzedażową, która w zwięzły sposób przedstawi specyfikę Państwa działalności, ale także biznesową, która pozwoli określić Państwa jako rzetelnych kontrahentów i liderów branży e-commerce.

Chcielibyśmy zatem prosić Państwa o przygotowanie krótkiego opisu firmy i oferowanych przez Państwa usług pod kątem zaprezentowania się potencjalnemu kontrahentowi. Opis, który będzie bezpłatnie udostępniamy w ramach katalogu, ma mieć nie więcej niż 1000 znaków.

Oprócz bezpłatnej wersji, zamierzamy także udostępniać komercyjnie szerszą wersję katalogu i opisów Państwa firm/usług. Ci z Państwa, którzy będą zainteresowani zamieszczeniem w nim swojej reklamy, będą mogli zamieścić w katalogu dłuższy, bardziej wyczerpujący opis Państwa działalności. Bardzo prosimy o pomoc w przygotowaniu informacji, ważnych dla Państwa w kontekście zaprezentowania się potencjalnym partnerom biznesowym. Jeśli życzycie sobie Państwo szerszej reklamy w Digital Economy Catalog - prosimy o kontakt z Klaudią Jabłońską: Klaudia.jablonska@eizba.pl.

Na Państwa informacje, które będą stanowiły merytoryczny wkład do katalogu, czekamy do 5 marca 2018 r.  Publikację katalogu planujemy na 25 marca 2018 r.

UWAGA!

• Do wizytówek możemy wykorzystać materiały wysłane do biura, które zamieszczone są na www.eizba.pl w części członkowie i partnerzy - prosimy o potwierdzenie czy te materiały wykorzystać.
  • Lub jeśli Państwo chcą dostarczyć nowe logotypy i opisy prosimy je wysyłać na adres: marketing@eizba.pl
  • Prosimy o terminowe udzielenie odpowiedzi i dostarczenie materiałów: 5 marca 2018
  • Przykład wizytówki.
Zwiń «